Zespół Kreatywny to grupa dyrektorów artystycznych i kreatywnych, choreografów, fotografów, montażystów, operatorów i operatorek, kostiumografów, grafików, makijażystów i stylistów.

Zespół ma doświadczenie w organizowaniu widowisk, pokazów mody, programów telewizyjnych, produkcji teatralnych, teledysków i innych.

Musimy się pochwalić, że nasza grupa to prawdziwi profesjonaliści w swoich dziedzinach z doświadczeniem, o którym można tylko marzyć.

Connect International pracuje nieustannie, by zbudować najlepszą z możliwych platformę rozrywkową. Coś czego potrzebuje każda korporacja czy agencja filmowa, by móc tworzyć i spełniać marzenia.
Nasze zaplecze gwarantuje zorganizowanie każdego eventu, niezależnie od zamówionego motywu przewodniego kampanii promocyjnej czy castingu.

Chcemy połączyć biznes i rozrywkę, przez włączenie ich w nasz świat eventów. Nasz zespół kreatywny tworzy kompletne koncepcje wydarzeń rozrywkowych, dzięki swojej wiedzy i z udziałem wyspecjalizowanej grupy naszych artystów.

Zespół Kreatywny Connect International pragnie pomóc branży rozrywkowej połączyć siły i związać rozrywkę z biznesem. Niezależnie od różnych oczekiwań i okoliczności. Tworzymy, by Was bawić.